Kredyt hipoteczny mPlan mBank

mBank

Sprawdź całą ofertę on-line

mBank
Kredyt hipoteczny mPlan mBanku powoduje, że dom masz w zasięgu ręki i jest kluczem do realizacji marzeń w własnym mieszkaniu. Różnorodne formy finansowania akceptowane przez mBank stanowią kredyt bardziej dostępnym.
Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego mBank:
Kwota kredytu [PLN]: od 80 PLN
Waluty kredytu: CHF, EUR, GBP, PLN, USD
Minimalny wkład własny: brak
Przewalutowanie: bez opłat
Wcześniejsza spłata: do 2 %
Oprocentowanie: od 5.86 do 10.36 % dla PLN
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 40 lat
Finansowanie nieruchomości: 110%
Prowizja: do 3 %
Marża: %
Ubezpieczenie:
Dodaj własną opinię o kredycie hipotecznym mBank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: tobruku
Mam konto w mBanku już od kilku dobrych lat i w związku z tym moje pytanie: czy już klienci mBanku mają jakieś preferencje przy braniu kredytu hipotecznego w mBanku?
Autor: wiola
Z tego co mi wiadomo to raczej nie. Wpływ mogą mieć prędzej już jakieś terminowo spłacone kredyty w mBanku lub pożyczki. Ja mam jeszcze pytanie a propos tego czy ktoś brał kredyt hipoteczny w mBanku posiadając własną działalność gospodarczą? Bo ja szukam banku, który charakteryzuję się mało skomplikowanym i długotrwałym procesem ubiegania się o kredyt przez osoby z własną działalnością gospodarczą.
Autor: abc
Kredyt hipoteczny w mBanku o nazwie plan hipoteczny mPlan mBanku jest dostosowany indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Można dostać kredyt w wielu obcych walutach, dlatego też oprocentowanie kredytów hipotecznych w tym banku jest w dużych widełkach. Dobra sprawą jest to, że kiedy będziemy chcieli przewalutować kredyt nie będziemy płacić żadnych opłat. A finansowanie nieruchomości wynosi 110 procent, co pozwala niektórym kredytobiorcom na urządzenie wymarzonych czterech kątów. Jak wcześniej napisałem mBank podchodzi indywidualnie do każdego swojego klienta i wiele można zyskać, próbując coć z tym bankiem negocjować. mBank jest to jeden z najbardziej elastycznych banków na polskim rynku.
Autor: Maria
 Ze względu na słabą zdolność kredytową banki odmawiały mi udzielenia kredytu, ponieważ udokumentować mogę jedynie umowę o dziełu. mBank rozpatrzył pozytywnie moją chęć podjęcia pieniędzy u nich. Trochę długo czekałam, bo ok. 3 miesiące. Jednak to mnie nie zniechęciło, bo lista banków mi się kończyła… Zawsze dostanę potrzebną mi informację, czy to u nich w oddziale czy przez telefon. Jest to jeden z nielicznych banków, które nie wymagają wpłaty na start czyli średnio 20% a to się dla mnie bardzo mocno liczyło. 
Autor: abc
Długo Cię Mario sprawdzali, chyba przez to że nie masz umowy o pracę na czas nieokreślony, a to dla banków w chwili obecnej podstawa. I jak wcześniej napisałem ty to potwierdziłaś, że mBank jest bardzo elastycznym bankiem, podchodzi indywidualnie do każdego przypadku i każdego kredytobiorcy tego potencjalnego.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.