Kredyt hipoteczny MultiPlan MultiBank

MultiBank

Sprawdź całą ofertę on-line

MultiBank
Jeśli szukasz pokrycia wydatków związanych z zakupem, budową, remontem domu czy mieszkania oferta na złotówkowy kredyt mieszkaniowy MultiBanku oraz konto osobiste z rachunkiem, na którym Twoje oszczędności bank zbilansuje z zadłużeniem,  będzie dla Ciebie idealną propozycją. 
Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego MultiBank:
Kwota kredytu [PLN]: od 80001 PLN
Waluty kredytu: PLN
Minimalny wkład własny: 0zł
Przewalutowanie: 0 PLN
Wcześniejsza spłata: 0 PLN
Oprocentowanie: od 7.37 %
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 40 lat
Finansowanie nieruchomości: 110%
Prowizja: do 4 %
Dodaj własną opinię o kredycie hipotecznym MultiBank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Anna Kowalczyk
Jestem bardzo zadowolona ze sposobu, w jaki traktują klientów pracownicy tego banku. Czekałam zaledwie 2 tygodnie od złożenia wniosku o przyznanie kredytu i oczywiście decyzja była pozytywna. Kiedy miałam wolne pieniądze i chciałam wpłacić nieco więcej pieniędzy niż stanowiła rata (by mieć w przyszłym miesiącu lżej) to nie musiałam nic dopłacać – brak prowizji. Poza tym ważna jest dla mnie fachowa obsługa – w innych bankach spotykałam się nawet ze sprzecznymi informacjami od różnych konsultantów. Tutaj jest wszystko pod kontrolą.
Autor: wilq
Kredyt mieszkaniowy MultiBanku jest opcją tylko w miarę dobrą, ale tylko dla tych chcących wziąść kredyt hipoteczny w złotówkach. Oprocentowanie nie jest duże, ale na rynku kredytowym można znaleźć o wiele niższe oprocentowanie i niższą marżę. Prowizja też należy do jeden z wyższych na rynku finansowym w Polsce. Może atrakcją jest to, że kiedy zdecydujemy się na ten kredyt hipoteczny w MultiBanku to możemy dostać o 10 procent więcej kwoty niż nam jest potrzebna. Jeżeli nieruchomość, którą chcemy kupić kosztuje 200000 złotych, mamy szansę otrzymać 20000 złotych, który można przeznaczyć na dowolny cel np. remont czy umeblowanie naszej nieruchomości.
Autor: Lolek
A tak wiele pisano i zapowiadano, ze nie będzie takich kredytów hipotecznych ponad 100 procentowych. Dla mnie takie dodawanie dodatkowych kwot do kredytu to jest wielkie nieporozumienie. To tylko zachęcanie klientów do brania, a później taki klient cz ęsto ma problem ze spłatą rat kredytowych, bo często te ich zdolności kredytowe są przez niektóre banki mocno wyśrubowane.
Autor: napi
Co bank, to każdy ma inną politykę kredytową i to jest tylko i wyłącznie sprawa każdego banku czy bank pozycza 100 % kredytowanej nieruchomości czy nawet są oferty 120 procent kredytowanej nieruchomości, Ale Multibank jest z tego znany, nawet wtedy pozyczał pieniądze na zakup nieruchomości kiedy był spory kryzys, to właśnie tylko i wyłącznie ponosi ryzyko bank.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.