Kredyt hipoteczny Invigo

Invigo

Sprawdź całą ofertę on-line

Invigo
Znajdź Kredyt hipoteczny z Invigo! Oferty 16 banków, dostępne przez Internet i telefon, bez konieczności odwiedzania wszystkich banków - Ty tylko podejmujesz decyzje, który kredyt najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.
Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego Invigo:
Kwota kredytu [PLN]:
Waluty kredytu:
Minimalny wkład własny:
Przewalutowanie:
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie:
Wiek kredytobiorcy:
Maksymalny okres kredytowania:
Finansowanie nieruchomości:
Prowizja:
Rozpatrzenie wniosku:
Marża:
Ubezpieczenie:
Dodaj własną opinię o kredycie hipotecznym Invigo, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Husda
 Czy ktoś korzystał z oferty tego pośrednika? Warto? czekam na wszelkie sugestie. 
Autor: Anita
 Ja z invigo nie korzystałam ale za to z Open Finance. I mogę z czystym sumieniem polecić bo naprawdę dzięki nim udało mi się uzyskać kredyt na bardzo dobrych warunkach finansowych. Myślę, że invigo działa podobnie. 
Autor: BIGAS
Nie za bardzo zgadzam się z poprzednia wypowiedzią. Moim zdaniem jednak lepiej przejrzeć oferty banków w każdym z tych banków porozmawiać, a później dokonać pełnej analizy. A w tych doradców do końca nie wierzyłbym, ponieważ z doświadczenia wiem, że tam na ogół pracują ludzie, którzy najbardziej nastawieni są na zysk, a co za tym idzie, będą przekonywać klientów do kredytu, który jest dla nich najbardziej zyskowny. Natomiast klient zostaje zastawiony w pułapce, często wrobiony w pewne rzeczy, które nie maja potwierdzenia w faktach. I później okazuje się, że miało być tanio i dobrze, a wyszło drogo i źle.
Autor: Kolorowa
Bigas ma rację pośrednicy kredytowi jeszcze gorzej orientują się w kredytowym doradztwie niż pracownicy banku. Obydwie te grupy są nastawiane na zysk, aby jak najwięcej wyciągnąć z klientów. Dlatego jak radzi Bigas najlepiej samemu dojść do ofert kredytowych, zdobyć harmonogramy i kalkulacje spłat i najlepiej przeliczyć. Najlepiej to zliczyć wszystkie raty kredytu, prowizje, opłaty itd. i następnie podzielić przez kwotę kredytu hipotecznego. Gdzie będzie najniższy wskaźnik to jest najlepsza oferta. Wynik należy przemnożyć przez liczbę 100 i wyjdzie nam liczba w procentach. Procenty oznaczają ile trzeba oddać dodatkowo bankowi poza pożyczonym kapitałem.
Autor: abc
Tak trochę w uproszczeniu liczysz koszt całego kredytu hipotecznego, ale to też jest jakaś metoda, aby poznać oferty kredytów hipotecznych. Tylko trzeba jeszcze założyć to, że są dodatkowe koszty związane ze wcześniejszą spłatą kredytu, przecież nie zakłada się, że 30 lat bite płaci się raty miesięczne kredytu hipoteczngo, tylko , że od czasu do czasu napłaca się pozyczony kapitał. A jeżeli jest prowizja od wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego i to znaczni wysoka to wtdy kredyt i jego koszt jest wyższy.
Autor: PR
Jeśli ktoś chce korzystać z usług Open Finanse to przestrzegam przed braniem kredytu w GNB. Z tego co wiem doradcy mają z tego banku najwyższą prowizję i wciskają Go każdemu klientowi, a potem klienci są rozczarowani i zdziwieni, że płacą latami a kredyt się nie zmniejsza tylko rośnie.
Autor: jola
jezeli chodzi o Open Finance, to przestrzegam, jeden mnie zwodzil kilka miesiecy i nic nie robil w koncu mam kredyt w Getin a oni razem wspolpracuja....................porazka!!!!!!! wysokie raty, brak mozliwosci kontaktu z bankiem, wysokie oplaty za kazdy gowniany papierek. Trzymajcie sie z daleka
Autor: Gość
otóż to opinie o invigo i open finance są mierne, ale jak kogoś przyciśnie i nie ma ywjścia to bierze co dają
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.