Kredyt hipoteczny PDK

PDK

Sprawdź całą ofertę on-line

PDK
Szukasz korzystnego rozwiązania w sfinansowaniu nowego domu, mieszkania czy działki? PDK dopasuje dla Ciebie odpowiedni kredyt hipoteczny.
Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego PDK:
Kwota kredytu [PLN]:
Waluty kredytu: PLN
Minimalny wkład własny:
Przewalutowanie:
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie:
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 45 lat
Finansowanie nieruchomości: 100%
Prowizja:
Dodaj własną opinię o kredycie hipotecznym PDK, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Kolorowa
Czy ktoś w ogóle miał do czynienia z tą instytucją? Fiolet PDK nic mi za bardzo nie mówi, a chciałabym poznać wszystkie oferty kredytowe na zakup mieszkania dostępne na polskim rynku. Może ktoś zn lepiej tą instytucję? nie wiem sama czy wysłać zapytanie do doradcy. Inne instytucje bankowe się zna jak Pko bp, Millennium czy Pekao SA. A tutaj na tej stronie nawet nie wypełniono do końca tabelki z parametrami kredytu hipotecznego, który oferuje Fiolet PDK. I trochę dziwne, że nie ma wachlarza możliwości wzięcia kredytu hipotecznego na przykład we frankach, euro czy dolarach. A czy jeszcze warto brać kredyt we frankach jak znowu dzisiaj podrożał?
Autor: Robek
 To pośrednik w udzielaniu pożyczek, który stara się zrozumieć sytuację klienta i wybrać odpowiedni kredyt indywidualnie. Podoba mi się, bo wiem, że nie zostanę potraktowany przedmiotowo. A więc powiedziałem, że zarabiam, jakich miesięcznych raz oczekuję i oczywiście by była jak najniższa spłata całkowita. Jeśli boicie się formalności to ta firma załatwi wszystko za was, to zupełna nowość – pod warunkiem, że już w innym banku braliście kredyt i od nich jakby ściągną informacje. Ponadto odznaczają się fachową i miłą obsługą.
Autor: pikwalter
Kilka lat temu jak się nazywało to to Powszechny Dom Kredytowy brałem unich kredyt na samochód, i muszę powiedzieć, że bardzo sprawnie wszystko załatwiłem, w zasadzie minusów nie zauwqażylem
Autor: !tom
zgadzam się z przedmówca, czytałem tez troche opinie o nich i nie sa takie najgorsze
Autor: TomekDomek
Opinie opiniami, poki czlowiek sam nie ma kontaktu to nie wiadomo
Autor: guzik prawda
drodzy jak cholera dla kredytów gotówkowych rrsso 38% , hipoteki bierzesz 100 000 oddajesz 500 000 , kredyty samochodowe prowizja 5% dla fioletu i czesto 7% dla salonu lub komisu przez który kredyt przechodzi jednym słowem............UCIEKAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor: Gość
Brałem kredyt przez PDK i oferta była lepsz niz bezposrednio w Banku. Przy tym fajna i miła obsługa !!!! Wiellki plus dla nich!
Autor: Holeryk
Nie może mieć pośrednik takiego banku lepszej oferty niż sam bank. Jeżeli to tylko taką samą ofertę, albo bank ma lepszą niż ten pośrdnik, bo pośrednik musi jeszcze słono zarobić na kredytobiorcy. A co mi po miłej obsłudze jak kredyt drogi?!!! A pośrednicy często oszukują swoich klientów, mówiąc im nieprawdę.
Autor: adam pośrednik
Czy nie może mieć lepszej oferty? no nie wiem, kwestia umowy miedzy bankiem a pośrednikiem
Autor: Read
opinie opiniami, dopóki się samemu nie sproboje to sie na 100% nie bedzie wiedzialo, tak naprawdę do chwili podpisania umowy, ale również po podpisaniu można się w każdej chwili rozmyślic
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.