kredyt hipoteczny Open Finance

Open Finance

Sprawdź całą ofertę on-line

Open Finance
Jeśli nie wiesz jak dokonać wyboru kredytu mieszkaniowego, jakimi kryteriami najlepiej się kierować, jakie parametry kredytu są ważne, a które mniej, skontaktuj się z doradzą Open Finance. Pomoże Ci on m.in w dopasowaniu kredytu do Twoich możliwości finansowych, powie Ci czym różnią się poszczególne oferty, pomoże Ci także załatwić wszelkie formaności kredytowe, a to wszystko całkowicie bezpłatnie.
Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego Open Finance:
Kwota kredytu [PLN]:
Waluty kredytu:
Minimalny wkład własny:
Przewalutowanie:
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie:
Wiek kredytobiorcy:
Maksymalny okres kredytowania:
Finansowanie nieruchomości:
Prowizja:
Marża:
Ubezpieczenie:
Dodaj własną opinię o kredycie hipotecznym Open Finance, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Irek
W tej firmie panuje niezdrowa atmosfera, która negatywnie przekłada się na klientów. Obsługa oczywiście miła, na wszystko odpowiada, ale próbuje się sprzedać jak tylko może. Wiadomo, z czegoś trzeba żyć. Każdy pracownik za to, że namówił do podpisania umowy dostaje premię. Szkoda tylko, że jest to tak łapczywe! Oferta jest niekorzystna, a jak ktoś nie sprawdzi, nie porówna, to niestety da się w to wrobić! Im lepiej dla pracownika, tym gorzej dla klienta, no brawo! Co za szczęście, że nie podpisałem z nimi umowy.
Autor: damian
Bo wszystko fajnie wygląda dobrze na reklamie, natomiast jak już przyjdzie się na umówione spotkanie z doradcą i zgłasza się pewne priorytety to od razu następuje rozmowa na inny tor, już coś innego chcą sprzedać, chyba tak sa specjalnie szkoleni pracownicy tej instytucji finansowej. Ale tak to niestety jest, nawet doszedłem do wniosku, że zbytnio ci pracownicy tej firmy nie maja wielkich kompetencji i wiedzy na temat kredytów hipotecznych, po prostu mają wytyczne związane z nastawieniem zdobycia jak największej liczby klientów na oferty, za ktore ta instytucja otrzyma najwięcej pieniędzy.
Autor: tomek_warszawa
Witam, Chciałbym stanowczo odradzić korzystania z usług Open Finance. Wycena mojej zdolności kredytowej wykonana przez doradcę okazała się zupełnie inna niż w rzeczywistości. Po parokrotnych wizytach w ich siedzibie i \"przeliczeniu\" prawie nie było wątpliwości o mojej zdolności kredytowej. Po zainwestowaniu części kwoty okazało się, że kredyt o jaki się starałem nie przysługuje mi. Jako, że informację odnośnie możliwości kredytu uzyskałem od doradcy finansowego a suma sumarum okazały się one komletnie nie przystające do tego co zaoferowano mi na końcu współpracy, poważnie zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Radzę wszystkim Państu dokładnie zastanowić się przed podjęciem współpracy z Open Finance.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.