Kredyt hipoteczny Expander

Expander

Sprawdź całą ofertę on-line

Expander
Kredyt mieszkaniowy wyszukany przez doradców Expandera specjalnie dla Ciebie to gwarancja najtańszego i idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości kredytu. Doradca Expandera bezpłatnie przeszuka oferty 23 banków i instytucji finansowych oraz pomoże załatwić Ci wszelkie formalności w uzyskaniu kredytu.
Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego Expander:
Kwota kredytu [PLN]:
Waluty kredytu:
Minimalny wkład własny:
Przewalutowanie:
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie:
Wiek kredytobiorcy:
Maksymalny okres kredytowania:
Finansowanie nieruchomości:
Prowizja:
Rozpatrzenie wniosku:
Marża:
Ubezpieczenie:

Dodaj własną opinię o kredycie hipotecznym Expander, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Jurek
Korzystałem z usług Expandera i jestem bardzo zadowolony, uzyskałem kilka ciekawych ofert na kredyt hipoteczny a także informacje na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy. Konsultant był niezwykle pomocny i dowiedziałem się wielu interesujących rzeczy nt. kredytu hipotecznego w Expanderze.
Autor: Marcin
Jeśli ktoś nie ma czasu tak jak ja to polecam skorzystanie z oferty doradców Expandera. Bez żadnych opłat doradca przedstawi nam banki, w których mamy największe szanse na uzyskanie kredytu na najbardziej preferencyjnych warunkach. Jednocześnie zajmie się wszelkimi formalnościami do załatwienia między mną a bankiem.
Autor: justin
ja jednak przestrzegałbym przed bezgranicznym zaufaniem do firmy. Oczywiście, można powiedzieć że wiele zależy od pracownika. Moja żona dała się złapać na ich haczyk. Konieczne jest dokładne czytanie umowy, nie róbcie głupstw, takich rzeczy już nie można cofnąć bez straty dla siebie! Za to moja kuzynka jest zadowolona, bo uzyskała dla siebie świetną ofertę, bo akurat był taki czas, że mieli promocję. I nie jest ona rozczarowana. mam nadzieję, że jednak większość trafi na bardziej fachową obsługę, która będzie grała w otwarte karty.
Autor: zenon
Ta firma finansowa ma w swojej ofercie kredyty hipoteczne, które można zaciągnąć na okres 50 lat. Bardzo mnie to ciekai, ponieważ przeglądając oferty banków jeżeli chodzi o kredyty hipoteczne to maksymalny okres kredytowania przez banki wychodzi maksymalnie 35 lat, a przeważnie jest to okres kredytownia na 30 lat. Z tym załatwianiem wiekszości dokumentów i spraw to do końca nie wierzę, ponieważ jeżeli kredytobiorca uda się do banku to pracownik tego banku załatwi za nas większość rzeczy i spraw tak samo jak pośrednik. Po to są tam zatrudnieni ludzie, aby pomagać. Zdecydowanie wolę banki, tam są wieksze konkrety.
Autor: Ula
Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Chciałam skorzystać z pomocy Ekspandera przy wyborze kredytu hipotecznego, ale ne udało się. Skontaktowałam sie z Ekspander przez internet, ktoś z pracowników oddzwonił obiecując umówienie się na wizytę w oddziale i na tym się skończyło. Więcej informacji i telefonów nie było. Nieodpowiedzialność osób pracujących w firmie świadczy o lekceważeniu klienta.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.