Kredyt mieszkaniowy Deutsche Bank

Deutsche Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

Deutsche Bank
Kredyt mieszkaniowy Deutsche Banku, to kredyt, który możesz otrzymać na sfinansowania do 100% wartości nieruchomości. Wybierając kredyt w Deutsche Banku zrealizujesz marzenia o własnym domu lub mieszkaniu. 
Najważniejsze parametry
kredytu mieszkaniowego Deutsche Bank:
Kwota kredytu [PLN]: od 20000 PLN
Waluty kredytu: EUR, PLN
Minimalny wkład własny: 0 - 30 %
Przewalutowanie: od 1 do 2 % min. 150 PLN
Wcześniejsza spłata: od 1 do 3 %
Oprocentowanie: od 5.86 do 7.96 % dla PLN
Wiek kredytobiorcy: do 70 lat Maksymalny wiek na koniec okresu kredytowania
Maksymalny okres kredytowania: 40 lat w PLN, 30 lat w EUR
Finansowanie nieruchomości: 70 - 100%
Prowizja: 3% min. 300 PLN - standardowo
Rozpatrzenie wniosku:
Marża: 3% min. 300 PLN - standardowo
Ubezpieczenie:
Dodaj własną opinię o kredycie mieszkaniowym Deutsche Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: abc
Kredyt mieszkaniowy Deutsche Banku ma wiele zalet, choćby niskie oprocentowanie w kredycie złotówkowym wynoszącym maksymalnie niecałe 8%. Budowę lub zakup nieruchomości można skredytować nawet do 100%, ale oczywiście wiąże się to z większą stopą procentową kredytu. W kredycie złotowym może otrzymać kredyt hipoteczny nawet na 40 lat. Ale taki okres kredytowania nie może obowiązywać już kredytobiorcy na przykład w wieku 35 lat, ponieważ kredytobiorca w momencie ostatniej raty kredytu nie może mieć więcej niż 70 lat. Prowizja za udzielanie kredytu w tym banku nie odbiega znacząco od średniej w Polsce. Ale wysokie jest ubezpieczenie aż 4,5 % od ubezpieczonej części kredytu.
Autor: Maciej
Bardzo dobra oferta kredytu hipotecznego w Deutsche Banku, ponieważ oprócz polskiej złotówki można zaciągnąć kredyt na nieruchomiość w walucie euro, a to w najbliższych latach może być dobrym posunięciem jeżeli Polska wejdzie do strefy euro i w tej walucie będziemy osiągali dochody i spłacali wszelkie raty kredytów hipotecznych. Tutaj już nie będzie mowy na temat ryzyka walutowego, a moim zdaniem tylko kredytobiorcy walutowi w euro mają największą szansę zyskać, ponieważ z innych walut także ze złotówki będzie trzeba przeliczyć na euro kredyt to znaczy przewalutować. Kurs będzie sztywny i może byc nie atrakcyjny, a banki mogą pobierać wysokie prowizje od przewalutowania.
Autor: Leszek
Zgdadzam się w pełni, że warto ubiegać się o kredyt hipoteczny w walucie europejskiej. Dodatkowo Deutshe Bank do 30 września tego roku nie pobiera prowizji od udzielonego kredytu hipotecznego zwrówno w polskiej złotówce jak i w euro. Ale znalazłem kilka haczyków w tym kredycie, jeżeli spłacasz kredyt wcześniej to przez pierwsze 5 lat bank pobierze prowizję od wcześniejszej kwoty spłaty kredytu. Nie pobierzez na dzień dobry prowizji, ale niestety marża takiego kredytu hipotecznego będzie podwyższona o 0,3 procenta.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.