Kredyt hipoteczny Citi Handlowy

Citi Handlowy

Sprawdź całą ofertę on-line

Citi Handlowy
Kredyt hipoteczny banku Citi Handlowy to niskie koszty, oszczędność czasu oraz doradztwo kredytowe. Skontaktuj się z doradcą banku a przedstawi Ci on ofertę na miarę Twoich potrzeb. Twoje plany o zakupie mieszkania lub domu możesz zrealizować już teraz.
Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego Citi Handlowy:
Kwota kredytu [PLN]: od 80000 do 3000000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Minimalny wkład własny: 10%
Przewalutowanie: 0 PLN
Wcześniejsza spłata: do 2 %
Oprocentowanie: do 5.26 %
Wiek kredytobiorcy: od 21 lat
Maksymalny okres kredytowania: 30 lat
Finansowanie nieruchomości: 90%
Prowizja: 0 PLN
Rozpatrzenie wniosku:
Marża: 0 PLN
Ubezpieczenie:

Dodaj własną opinię o kredycie hipotecznym Citi Handlowy, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: hera
Mieszkam w dużym mieście, gdzie wiecznie są korki na ulicach i nie zawsze wszędzie zdążę na czas. Mówię o tym, ponieważ wydawało mi się, że będzie miało to znaczenie przy udzieleniu mi kredytu – dodatkowe dokumenty dla banku, zaświadczenia i cała reszta. Doceniam fakt, że nie musiałam zawsze do tego samego oddziału zanosić tej całej sterty papierów, obiecywali że przefaksują do tego właściwego oddziału dokumenty i oczywiście tak było. Małe obsunięcia w czasie to też nie był dla nich problem. Ogólnie rzecz biorąc – bank dla ludzi, który nie komplikuje życia.
Autor: Rokasa
Kredyt Hipoteczny w Citi Handlowym jest w chwili obecnej w promocji. Promocja obowiązuje od 1 września 2010 roku do 30 listopada 2010 roku. Promocja polega na tym, że bank w tym okresie nie pobierze żadnej prowizji od kwoty udzielonego kredytu hipotecznego. I dodatkowo daje klientowi w prezencie 100 złotych. Roczna stopa rzeczywista oprocentowania kredytu hipotecznego Citi Handlowego wynosi 5,31%. A dla kredytu hipotecznego na kwotę 300 000 złotych marża w tym kredycie hipotecznym wynosi 1,1 %. Kredyt Hipoteczny w Citi Handlowym udzielany jest w polskich złotych.
Autor: kolda
Te 100 złotych to żadna zachęta ze strony Citi Handlowego Banku, ale już zwolnienie z prowizji od kwoty udzielonego tkiego kredytu hipotecznego to już taka oferta kredytu hipotecznego czyni ten kredyt atrakcyjnym. Marża na poziomie 1,1 % też jest jedną z niskich na rynku kredytów hipotecznych, a RRSO jest na poziomie nieco przekraczającym 5 procen, to też jest jeden z niższych oprocentowań kredytów hipotecznych udzielanych w polskich złotówkach przez polkie banki hipoetczne.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.