Kredyt mieszkaniowy Bank Pocztowy

Bank Pocztowy

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Pocztowy
Kredyt mieszkaniowy Banku Pocztowego to idealna oferta dla wszystkich osób marzących o posiadaniu własnego mieszkania. Karencja w spłacie kredytu do 36 miesięcy oraz dodatkowa kwota na dowlony cel pozwoli Ci poczuć swobodę finansową.
Najważniejsze parametry kredytu mieszkaniowego Bank Pocztowy:
Kwota kredytu [PLN]: od 50000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Minimalny wkład własny: 20%
Przewalutowanie: 0 PLN
Wcześniejsza spłata: 0%
Oprocentowanie: od 5.57 do 6.07 %
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 40 lat
Finansowanie nieruchomości: 100%
Prowizja: do 3.50 %
Rozpatrzenie wniosku:
Marża: %
Ubezpieczenie:
Dodaj własną opinię o kredycie mieszkaniowym Bank Pocztowy, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Dariusz
 Mam nienajlepsze doświadczenie z tym bankiem, ponieważ od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy minęło 4 miesiące! Według mnie to bardzo wydłużony czas w porównaniu do innych ofert. Na start musiałem zapłacić prowizję, co było też nieco kłopotliwe dla mnie, wynosiła ona niby mało 2,5% ale zawsze coś, co było trzeba sobie odmówić. Przy podpisywaniu umowy trafiłem na kompetentną osobę, która potrafiła bez ogródek odpowiedzieć na wszystkie moje wątpliwości i za to należy się plus. Jednak gdybym miał wybierać… chyba postarałbym się o kredyt w innym banku. 
Autor: Radek
Właśnie jeszcze nic nie zrobili, a musiałeś na start przynieść te 2,5 procent. Teraz sobie policz, i te 2,5 procent wpisz w rubrykę \"koszty\" przemnóż przez ilość dni, kiedy otrzymałeś ten kredyt hipoteczny to wyjdzie ci bajońska suma. Niestety w przypadku kredytów hipotecznych do takich banków jak Bank Pocztowy nie mam zaufani. Bank Pocztowy nie ma zbyt wielkiego portfela wśród swoich kredytów jeżeli chodzi o kredyty hipoteczne i brak mu doświadczenia. Miałeś szczęście, że trafiłeś na kompetentną osobę w placówce tego banku, co nie zdarza się często.  
Autor: czesław
Jak można mieć zaufanie właśnie do Banku Pocztowego, ktory powstał na bazie Poczty Polskiej? Co mi po dostepności placówek pocztowych jak w każdej nie wszystkie sprawy związane z kredytem bankowym załatwię. Niedawno byłem na poczcie i tak z ciekawości spytałem o kredyt hipoteczny Banku Pocztowego, ale niestety nie było odpowiedniej, kompetentnej osoby, aby udzielić mi pewnych podstawowych informacji na temat tego kredytu hipotecznego. Dano mi tylko ulotkę, gdzie nawet nie ma zbytnio informacji, które by mnie interesowały. A i koszty nie należą do najniższych na rynku bankowym w Polsce.
Autor: Rokasa
Bank Pocztowy chce zadebiutować na GPW na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2011 roku. Zgodnie z wcześniejszymi planami z emisji akcji pozyskać bank chce pozyskać około 320 mln zł na finansowanie akcji kredytowej oraz wzmocnienie pozycji płynnościowej. Bank Pocztowy poinformował o uruchomieniu pierwszych mikrooddziałów, czyli oddziałów banku działających w sieci Poczty Polskiej. Zgodnie ze strategią na lata 2010-2013 do końca sierpnia otwartych zostanie 20 takich placówek, a docelowo ma być ich 200. Do akcjonariuszy Banku Pocztowego należy Poczta Polska, która ma 75 procent udziału w BP oraz PKO BP z 25 procentami akcji Banku Pocztowego.
Autor: Zawiedziony
Wysokość oprocentowania: oprocentowanie powiedzmy w miarę może być ale są banki z niższym oprocentowaniem, aczkolwiek ostateczna rata wychodzi w miarę tanio (przy 40% wkładzie własnym i ubezpieczeniu zapłaconym gotówką) Do momentu wpisu do hipoteki oprocentowanie podwyższone o 1.2% aczkolwiek przez okres w którym nie uruchomiliśmy CAŁEGO kredytu spłacamy tylko odsetki więc w większości przypadków podwyższone oprocentowanie będzie dotyczyło jedynie samych odsetek Wysokość opłat i prowizji: prowizja 2% ale w zamian można wybrać pakiet ubezpieczeń który jest dość wysoki 2,5% i prowizja wynosi 0% (jest to dobra oferta). W zamian za prowizję mam pełne ubezpieczenie od utraty pracy, zgonu, i na wypadek niezdolności do pracy. Dodatkowo trzeba opłacić wycenę budowanego mieszkania przez developera co jest lekko bezsensowne ale kosztuje ponad 500zł. Szybkość przyznania/ wypłacenia kredytu: MASAKRA, BIUROKRACJA, niby trzeba wypełnić parę dokumentów by otrzymać kredyt, ale później się okazuje że jednak ich jest za mało i trzeba dosyłać kolejne i kolejne. PRZYKŁAD: bank otrzymał faktury potwierdzające wpłatę wkładu własnego a pomimo to żądali oświadczenia od dewelopera czy na pewno taka kwota została wpłacona (śmiech na sali), parę innych sytuacji też by się znalazło. czekałem ok 3 tygodnie na umowę (na sporządzenie), w której niestety musiałem dokonać drobnej poprawki terminów wypłat poszczególnych transz (gdyż wypełniając wniosek transza miała być dostępna \"OD\" określonego terminu a w umowie mowa była o terminie \"DO\" danej daty, co wymagało lekkiego przesunięcia dat) i tu ZONK, czynność wymagająca 10 minut roboty trwałą kolejne 2 tygodnie. Analitycy przepisali umowę jeszcze raz, bezsens jak dla mnie Może i oferta jest korzystna ale te problemy stwarzane podczas wnioskowania i po są nie do przyjęcia, istny świat według kiepskich. Jestem osobą która potrafi poczekać na konkurencyjny kredyt trochę dłużej ale trzeba się szanować a to już jest lekką przesadą. Panie w placówce może i są kompetentne, ale do czasu podpisania umowy później klient zostaje sam. Nie polecam
Autor: Troll
Ostatni kredytokomentarz mówi wszystko o Banku Pocztowym, nawet nie biorę pod uwagę możliwości brania kredytu hipotecznego w tym banku. Nie chcę nawet słyszeć na ten temat!!!
Autor: BARDZO ZAWIEDZIONA
NA CAŁKOWITĄ DECYZJE CZEKAMY JUŻ 8 TYDZIEŃ, PRZY SKŁADANIU DOKUMENTÓW PANI ZAPEWNIALA MNIE ZE DECYZJA BEDZIE W DWA TYGODNIE BO WSZYSTKO JEST OK (MÓWIĘ TU O ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ). MIĘDZY CZASIE MINEŁY 6 TYGODNIE BO PANI WYJECHAŁA NA URLOP. A JAK WRÓCIŁA TO OD DWÓCH TYGODNI MI MÓWI. JUTRO JUŻ BĘDZIEMY WSZYSTKO WIEDZIEĆ, PROSZĘ POCZEKAĆ. PIERWSZY RAZ SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKIM TRAKTOWANIEM KLIENTA I ZUPEŁNYM BRAKIEM KOMPETENCJI ZARÓWNO OSOBY PRZYJMUJĄCEJ WNIOSEK JAK I ANALITYKÓW. BO PODOBNO TO PRZEZ OPIESZAŁOŚĆ ANALITYKÓW. A DO TEGO PRZY KAŻDYM TELEFONIE (BO TO OCZYWIŚCIE JA DZWONIĘ CODZIENNIE - JAK JUTRO TO JUTRO) CZY PANI TEGO NIE MOŻE ZROZUMIEĆ ŻE W MIESIĄCU WPŁYNEŁO 100 WNIOSKÓW.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.