Kredyt hipoteczny Bank Millennium

Bank Millennium

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Millennium
Z kredytem mieszkaniowym Millennium Banku stworzysz własny dom i nie będziesz musiał czekać z marzeniami. Jeśli już rozpocząłeś budowę domu bank zapewni refinansowanie wcześniejszych wydatków.
Najważniejsze parametry kredytu mieszkaniowego Bank Millennium:
Kwota kredytu [PLN]: do 90 % wartości nieruchomości
Waluty kredytu: PLN
Minimalny wkład własny:
Wiek kredytobiorcy: od 18 do 75 lat
Maksymalny okres kredytowania: 35 lat
Finansowanie nieruchomości:
Oprocentowanie: od 3.22 do 4.92 %
Prowizja: promocyjna prowizja 0%
Przewalutowanie: 0 PLN
Wcześniejsza spłata: do 2 %
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Marża:
Ubezpieczenie: Ubezpieczenie przejściowe pobierane miesięcznie do czasu ustanowienia hipoteki - 0,0833%


Warunki jakie należy spełnić przez cały okres kredytowania, aby obniżyć dodatkowo marżę:

- 0,3% - posiadanie konta osobistego w Banku Millennium wraz z kartą debetową, za pomocą której dokonasz miesięcznie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł.

- 0,5% - posiadanie konta osobistego w Banku Millennium, na które co miesiąc wpływa zadeklarowane wynagrodzenie oraz karta debetowa, za pomocą której dokonasz miesięcznie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY
Przy założeniu że: wartość zabezpieczenia kredytu wynosi 250 000 zł, a marża kredytu uwzględnienia posiadanie przez Klienta konta osobistego z comiesięcznymi wpływami wynagrodzenia lub innego dochodu (netto) i karty debetowej Banku Millennium oraz wykonywania za pomocą tej karty transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,40% i została wyliczona przy założeniu, że WIBOR 3M wynosi 1,73 % (według stanu na dzień 30.11.2016 r.). Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 200 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 325 229,38 zł, oprocentowanie zmienne 3,82 % (z zastrzeżeniem, że nie może być niższe niż oprocentowanie minimalne w wysokości 3%), całkowity koszt kredytu 125 229,38 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 110 768,95, prowizja za podwyższone ryzyko do czasu dokonania wpisu w księdze wieczystej za 6 miesięcy w wysokości 1002 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku 5700 zł, ubezpieczenie na życie wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku 6959,43 zł, oplata za wycenę nieruchomości 480 zł, PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie 319 zł,), okres kredytowania 300 miesięcy, rata kredytu 1035,90 zł. Kalkulacja na dzień 31.12.2016 r. 


Dodaj własną opinię o kredycie mieszkaniowym Bank Millennium, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: KatarzynkaP
Oferta wydaje się być korzystna, jednak biurokracja wygrywa z chęcią skuszenia się na nią. Na początku z mężem praktycznie od następnego tygodnia mieliśmy mieć pieniądze i co się okazało? Zaświadczenie o zarobkach to normalne, a tu trzeba zaświadczenie z ZUS, sprawdzanie w jakim stanie są nasze obecne nieruchomości, mocne zaniżanie ich wartości zaczęły komplikować całą sytuację. Gdyby nie nasze zniechęcenie do tego wszystkiego pewnie bylibyśmy już klientami tego banku nie tylko w kwestii kredytowej.
Autor: Karol
Mam konto w tym banku i w tamtym roku zawarłem umowę kredytu hipotecznego na zakup domu. Procedura w Millennium jest bardzo uproszczona bardziej niż w innych bankach. Jako klient tego banku ze stażem około 8 lat dostałem kilka upustów. Nie musiałem wypełniać wielkiej liczby dokumentów, uznano mi pewne dochody, które od czasu do czasu uzyskuję, co jest nie do przyjęcia dla innych banków. Dodatkowo bank zaproponował, że prowizji od udzielonego kredytu hipotecznego nie będę płacił. I jeżeli będę miał ochotę przewalutować kredyt to nie zapłacę żadnych opłat. A zastanawiam się, czy nie zamienić mojego kredytu na franki. Może ktoś mi doradzi jak ten frank będzie sie długo tak wysoko utrzymywał.
Autor: Tomasz
Już samo wyróżnienie jakim jest \"Laur Klienta\" w 2009 roku jako najlepszy kredyt hipoteczny mówi za siebie, że warto rozpatrzyć możliwość wzięcia kredytu hipotecznego w Millennium Bank. Oprocentowanie jest na konkurencyjnym poziomie do tego prowizja około 2 procent, którą często w ty banku można negocjować i często udaje się zbić niezły ułamek procenta co w kwocie już daje niezłe profity. Zwłaszcza, że jak piszą tutaj w komentarzach, że formalności z załatwieniem kredytu hipotecznego w tym banku nie jest zbyt wiele i okrojone są do tych najważniejszych dokumentów. Radzę nie brać ubezpieczenia, żeby nie płacić prowizji. Ubezpieczenie ma wiele obwarowań i niestety jest kosztowne.
Autor: Marek
Z tym ubezpieczeniem to jest tak. Kredytobiorca ma niewiele z tego pożytku, ale trzeba miesięcznie płacic niezłą sumkę na rzecz zysku ubezpieczyciela i banku, który udziela kredytu. Pytałem się w swoim banku gdzie mam kredyt hipoteczny, że jak wezmę te ubezpieczenie to w przypadku utraty dochodów czy innych zdarzeń losowych ubezpieczyciel będzie płacił za mnie raty kredytowe, aż znajdę źródła finansowania swoich rat kredytu hipotecznego. I już nie było tak kolorowo, że tylko przez krótki okres maksymalnie 6 miesięcy, ale jeszcze trzeba to udokumentować, że naprawdę nie ma sie innych przychodów, nie ważne, że mogą być niskie, ale ubezpieczyciel wszystko zrobi, aby nie płacic za ubezpieczonego.
Autor: kolorowy
A co chciałbyś dożywotnio do zakończnia spłaty kredytu? Każdy by tak chciał, wtedy byłaby to szansa na cwaniaków, bo jakby stracił pracę i ubezpieczni pokrywałoby jego miesięczną ratę kredytową, a on nie podejmowałby legalnej pracy tylko pracowałby na \"czarno\". Dlato takie oraniczenia do sześciu miesięcy są dobrym rozwiązaniem.
Autor: Ewelina
Z tym ubezpieczeniem różnie bywa, lepiej wykupić sobie polisę ubezpieczeniową na wolnym rynku, niż taką gorszą i droższą zakupić w banku, w którym bierzemy kredyt.
Autor: Roman
Ale jak bank będzie chciał przyjąć tej polisy ubezpieczeniowej z wolnego rynku jak ty to nazywasz?
Autor: Ewelina
To chyba warto poszukać takiego banmku, który nie \"wciska\" ubezpieczenia, warto policzyć, może lepiej płacić trochę wyższą marżę w kredycie.
Autor: Gość
Jestem od wielu lat posiadaczem konta osobistego i firmowego w Millennium Banku, a takze kredytów, w tym kredytu hipotecznego i nigdy w Millennium Banku nikt nie zmuszął mnie do wzięcia kredytu z ubezpieczeniem. Nigdy nie korzystałem z ubezpiecznia przy kredycie, bo posiadam alternatywne ubezpieczenie, który w wypadku zdarzeń losowych zabezpiecza mnie oraz moją rodzinę.W wyniku tego suma ubezpieczenia pokryje moje zobowiązanie względem banku.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.