Kredyt mieszkaniowy Bank BPH SA

Bank BPH SA

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank BPH SA
Kredyt mieszkaniowy Banku BPH to oferta przeznaczona dla osób planujących kupno mieszkania lub domu. Jeśli Twoje marzenia o własnym mieszkaniu lub domu dla swojej rodziny były w nieosiągalnej sferze, z kredytem BPH twoje plany mogą w tej chwili nabrać realnych kształtów.

Najważniejsze parametry kredytu mieszkaniowego Bank BPH SA:
Waluty kredytu: PLN
Minimalny wkład własny: 20%
Przewalutowanie:
Wcześniejsza spłata: do 2 %
Oprocentowanie: WIBOR3M + marża
Wiek kredytobiorcy: od 18 do 80 lat
Maksymalny okres kredytowania: 40 lat
Finansowanie nieruchomości: 80%
Prowizja: do 1.90 %
Ubezpieczenie:
Marża: od 1.50 do 2.50 %
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Kwota kredytu [PLN]: do 80 % wartości nieruchomości

 


Do czasu ustanowienia hipoteki marża jest podwyższana o 1,25 pp.

Dodaj własną opinię o kredycie mieszkaniowym Bank BPH SA, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: KatarzynkaP
Oferta wydaje się być korzystna, jednak biurokracja wygrywa z chęcią skuszenia się na nią. Na początku z mężem praktycznie od następnego tygodnia mieliśmy mieć pieniądze i co się okazało? Zaświadczenie o zarobkach to normalne, a tu trzeba zaświadczenie z ZUS, sprawdzanie w jakim stanie są nasze obecne nieruchomości, mocne zaniżanie ich wartości zaczęły komplikować całą sytuację. Gdyby nie nasze zniechęcenie do tego wszystkiego pewnie bylibyśmy już klientami tego banku nie tylko w kwestii kredytowej.
Autor: Zadowolony klient
Jak podejmuję decyzje to bardzo przemyślane, dokładnie sprawdzam co i jak, a już najlepiej gdy znajomi czegoś próbowali. Wtedy jestem do czegoś przekonany lub nie. Tak było też z kredytem w banku BPH. Ich obietnice wydawały mi się wprost stworzone dla mnie i moich możliwości finansowych, ponieważ miałem trochę zaoszczędzonego grosza. Zdecydowałem się na ich ofertę. Sprawdzane były moje zarobki, zatrudnienie oraz historia w Biurze Informacji Kredytowej. Cieszę się więc mieszkaniem, które uzyskałem przy minimum formalności.
Autor: abc
Zawsze banki przed udzieleniem kredytu hipotecznego sprawdzają historię klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Banki na wszelki sposób się zabezpieczają, ale wielkim nieporozumieniem jest kwestionowanie wartości nieruchomości. Zatrudniają wszelkiej maści rzeczoznawców do spraw wyceny nieruchomości i zbytnie zaniżanie wartości świadczy o pewnym działaniu banku na niekorzyść klienta. dlatego jak zachodzą takie działania to najlepiej wycofać wniosek o kredyt hipoteczny i poszukać lepszej opcji. Na rynku jest wiele ciekawych ofert kredytów hipotecznych i wiele banków przyjaźnie nastawionych do klienta.
Autor: abc
Z formalnościami trzeba się liczyć jeżeli ktoś decyduje się na kredyt hipoteczny. Ale Bank BPH przegrywa z innymi ofertami banków jeżeli chodzi o ofertę kredytów hipotecznych. W porównaniu z Bankiem BPH w większości banków nie jest wymagany wkład własny, ponieważ można go ubezpieczyć. Oprocentowanie w BPH znacząco odbiega od średniej oczywiście na niekorzyść klienta ubiegającego się o kredyt hipoteczny. To samo można powiedzieć o wysokich kosztach udzielenia kredytu (prowizje, opłaty za przewalutowanie) odbiegających od średniej na polskim rynku kredytów hipotecznych.
Autor: Monika
Jak najbardziej kredyt jest atrakcyjny, zwłaszcza ochrona kapitału, przerwa w spłacie. I jeszcze jedna dodatkowa sprawa oprócz pieniędzy na zakup nieruchomości jeszcze można otrzymać trochę pieniędzy na dowolny cel. Prowizja za udzielenie tego kredytu hipotecznego jest może trochę za duża, bo nawet ponad 4 procent to spośród konkurencyjnych ofert kredytów hipotecznych jest bardzo duża. Jednak ten kredyt moim zdaniem jest atrakcyjny tak jak pisałam wyżej. Jeszcze tylko wkład własny na poziomie 20 procent i można składać wniosek i starać się o kredyt hipoteczny w Banku BPH.
Autor: gerard
Jednak ja znalazłem kilka ciekawszych ofert kredytów hipotecznych. Formalności są te same, a pieniędzy można sporo zarobić. Bo tak dla przykładu sama prowizja od sumy udzielonego kredytu hipotecznego. Każde nawet pół procent to spory wydatek, a można tymi zaoszczędzonymi pieniędzmi powoli spłacać ratę kredytu. Jeżeli bierze się kredyt hipoteczny na kwotę 300000 złotych to przy prowizji 4 procent zapłacimy aż 12000 złotych, a jak znajdziemy podobny bak o podobnym oprocentowaniu marży kredytu hipotecznego to przy 1,5 procentowej prowizji zapłacimy tylko 4500 złotych. Czy jest różnica? Każdy zna odpowiedź.
Autor: Lolek
Różnica jest spora, dlatego ta oferta kredytu hipotecznego jest bardzo atrakcyjna.
Autor: donald
Dlatego przy braniu takiego kredytu hipoteczngo bardzo ważne jest, aby kredyt miał jak najnizsze raty miesięczne do spłacenia czyli jak najmniejsze oprocentowanie, dodatkowo ważna właśnie njest ta prowizja od sumy udzielonego kredytu hipotcznego, tutaj można sporo zaoszczędzić. Ważne też jest aby mieć wkład własny przynajmniej te 20 procent, ponieważ odpada nam płacenie rocznie ubezpieczenia braku wkładu własnego, tutaj też można sporo zaoszczędzić. \"abc\"
Autor: Halina
Miałam przy ostatnim kredycie hipotecznym uzbierany wkład własny i po przeliczeniu jestem jakieś około 10000 złotych do przodu podczas całego okresu spłacania kredytu hipotecznego.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.