Kredyt hipoteczny ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

Sprawdź całą ofertę on-line

ING Bank Śląski

Decydując się na nowy kredyt hipoteczny banku ING możesz zapłacić mniej, za uruchomienie kredytu, dzięki ofercie 0% prowizji  lub płacić mniejsze raty wybierając ofertę z obniżoną marżą.

Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego ING Bank Śląski:
Kwota kredytu [PLN]: od 20000 PLN do 90% wartości nieruchomości
Waluty kredytu: PLN
Minimalny wkład własny:
Przewalutowanie: brak
Wcześniejsza spłata: do 1.50 %
Oprocentowanie: od 5.91 do 6.31 %
Wiek kredytobiorcy:
Maksymalny okres kredytowania: 40 lat
Finansowanie nieruchomości: 90%
Prowizja: do 2.90 %
Rozpatrzenie wniosku:
Marża: %
Ubezpieczenie:
Dodaj własną opinię o kredycie hipotecznym ING Bank Śląski, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Rafi
Na konsultantach z banku ING można polegać, nigdy nie wciskają żadnych produktów na siłę ani nie oszukują. Warunki są jasne dla mnie i wiem, że to co mi powiedzą jest prawdą. Większość znajomych trafiało na słodkie uśmiechy i miłe słówka, przez co nie czytali umowy. Ja umowę przeczytałem i nie było nic ukryte przez obsługę, czyste warunki. Często można trafić na promocje, warto porównywać, szukać opinii i podjąć konkretną decyzję!
Autor: Maciej
Ostatnio dowiedziałem się, że ING Bank Śląski w ramach kredytu hipotecznego ma ciekawą propozycję dla potencjalnych kredytobiorców. Jeżeli masz konto w ING Bank Śląski lub je załozysz, a ubiegasz się o kredyt hipoteczny w tym banku to kiedy otrzymasz już ten kredyt hipoteczny, nie zapłacisz prowizji od kwoty udzielonego kredytu hipotecznego w tym banku
Autor: Andrzej G.
Napiszę tutaj kilka zdań na temat obsługi tego banku jakim jest ING Bank Śląski. Muszę tutaj pochwalić właśnie pracowników z działu kredytów hipotecznych. Poprzez internet umówiłem się z jednym z doradcą ING Bank Śląski. Przyjechał taki doradca w umówionym terminie i miejscu. Wytłumaczył wszelkie zawilości kredytu hipotecznego i nie byl nahalny. kiedy zdecydowałem się na kredyt hipoteczny na budowę domu to ponownie przyjechał doradcaz ING Banku Śląskiego i pomógł i wypełnić wniosek o kredytowy. Także pomógł zdobyć opis z ksiąg wieczystych. Pomógł mi również przy wypełnianiu wniosków do Urzędu skarbowego. dlatego jestem zadowolony, teraz czekam na decyzję przyznajaca mi kredyt hipoteczny.
Autor: aleks
I tutaj muszę się zgodzić z przedmowcami w powyższych komentarzach na temat działalności ING Banku Ślęskiego. Zawitał do mnie doradca, wszystko wytłumaczył jak to tłumaczył w reklamie pan Marek Kondrat. Wszystko jest w warunkach kredytu hipotecznego bardzo przejrzyste i duzo daje zerowa stawka kredytu hipotecznego. Ale jak zawsze kl;ient jak nie zapłaci prowizji to zapłaci za coś tam innego w kredycie i zauważyłem taką normę w każdym banku w Polsce, ktory udziela kredytów hipotecznych. W ING Bank Śląski przy kredycie hipotecznym wadą jest natomiast 1,5 % prowizji od wczesniejszej spłaty kredytu.
Autor: Daniek
Ta prowizja za wcześniejszą spłatę rat kredytowych podyktowana jest tym, ze bank ma rzeszę własnych mobilnych doradców bankowych do spraw kredytów hipotecznych. A to musi kosztować, nawet jak ci doradcy nie są zatrudnieni przez ING, tylko w formie współpracy.
Autor: damag
kredyt i warunki ok obsługa ok ale czas realizacji...... tragedia.... wszystko mialo trwać do 3 tyg (włacznie z wypłata rodków) a trwało prawie 2 miesiace.... tragedia po to sie bierze kredyt zeby dostać szybko pieniazki a nie czekac za nimi bóg wie ile.....
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.